Alle onderstellen van KW Suspensions zijn ontwikkeld voor een combinatie van superieure wegligging en lange levensduur. De ingenieurs van KW ontwikkelen iedere set zelf en testen deze op het eigen circuit.
De variant 3 schroefsets van KW zijn traploos in hoogte verstelbaar en de rebound en hardheid van de demping kunt u aanpassen aan uw eigen wensen. Met de stelknoppen kunt u deze in hoogte, hardheid en rebound verstelbare set afstellen naar uw eigen inzicht. Daarnaast is de INOX uitvoering veerpoot van RVS wat oxideren voorkomt en de levensduur ten goede komt. Vooral als de KW schroefset al een aantal jaren gemonteerd is, is dit een voordeel omdat de stelringen niet langer vastroesten.
De wegligging zal na montage enorm verbeteren en maakt uw auto geschikt voor (zeer) sportief weggebruik en trackdays maar ook voor enkel circuitgebruik. Wanneer u nog meer uit uw auto wilt halen kunt u de schroefset combineren met de stabilisatorstangen van KW en veerpootbruggen van bijvoorbeeld Sparco, Ultra Racing of Wiechers.
We hebben nog geen beoordelingen voor dit product ontvangen. Heb je dit product gekocht en wil je je mening delen? Vul het onderstaande formulier in!
Niet goed, geld terug garantie
Voor 16:00 besteld, vandaag verstuurd!
Goed verpakt en geleverd via Post NL of DHL.
Telefonisch van 10:00 tot 12:00 & 13:00 tot 16:00